Пильовик ШРКШ зовнішній комплект VW T5 (03-) Vika K41315601
 склад
  •  Харків, Надії, 15А ,  В наявності  (>10 шт)
  •  Дніпро, проспект Богдана Хмельницкого, 156А ,  В наявності  (2 шт)
  •  Запоріжжя, провулок Кам'яний, 8 ,  В наявності  (3 шт)
  •  Київ (Дарниця), Бориспільська, 9 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Кривий Ріг, Вільної Ічкерії , 3А ,  В наявності  (2 шт)
  •  Кременчук, Салганна, 14Б ,  В наявності  (2 шт)
  •  Житомир, Сергія Параджанова, 90 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Полтава, Матросова, 4А ,  В наявності  (2 шт)
  •  Харків, Льва Ландау, 151В ,  В наявності  (2 шт)
Виробник
Vika (Тайвань) Виробництво Тайвань
Каталоговий номер
K41315601
Внутрішній діаметр 1(мм)
30.5
Внутрішній діаметр 2 (мм)
Довжина [мм]
125
Вага [кг]
Необхідна кількість
2
Матеріал
термопласт
Сторона встановлення
зовнішній
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: T5
Товарна група:
- Зчеплення та трансмісія Пильовик ШРУСу
Про виробника Vika
Сайт: https://www.tantivy.com/
Разом купують "K41315601 Vika":
125  склад
Артикул:
Виробництво Тайвань Тайвань
Сторона встановлення: Задні
Внутрішній діаметр: 23
210  склад
Артикул:
Виробництво Тайвань Тайвань
Оригінал
EU0025301N
Eneos
Виробництво Японія Японія
Емкость: 4 л
Допуски OEM: VW 504 00, VW 507 00
Тип: синтетичне
Вязкость: 5W-30