Свіча запалювання (8кл) (к-т 4шт) (ключ 21) BRISK LR15YCY-1
 склад
  •  Харків, Надії, 15А ,  В наявності  (>10 шт)
  •  Харків, площа Ю.Кононенко, 1 ,  В наявності  (4 шт)
  •  Дніпро, проспект Богдана Хмельницкого, 156А ,  В наявності  (8 шт)
  •  Харків, Льва Ландау, 151В ,  В наявності  (>10 шт)
  •  Дніпро, пров. Універсальний, 7А ,  В наявності  (4 шт)