 склад
  •  Харків, Надії, 15А ,  В наявності  (6 шт)
  •  Дніпро, проспект Богдана Хмельницкого, 156А ,  В наявності  (2 шт)
  •  Запоріжжя, провулок Кам'яний, 8 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Київ (Дарниця), Бориспільська, 9 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Київ (Голосєєво), Пироговський Шлях, 150 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Кривий Ріг, Вільної Ічкерії , 3А ,  В наявності  (2 шт)
  •  Харків, Льва Ландау, 151В ,  В наявності  (2 шт)