Олива моторна 10W-40 STANDART API SG/CD, 5л, н/синт. S-POWER SP-10W-40-5L-CAN
 склад
  •  Харків, Надії, 15А ,  В наявності  (>10 шт)
  •  Дніпро, проспект Богдана Хмельницкого, 156А ,  В наявності  (9 шт)
  •  Запоріжжя, провулок Кам'яний, 8 ,  В наявності  (7 шт)
  •  Київ (Дарниця), Бориспільська, 9 ,  В наявності  (4 шт)
  •  Кривий Ріг, Вільної Ічкерії , 3А ,  В наявності  (1 шт)
  •  Кременчук, Салганна, 14Б ,  В наявності  (7 шт)
  •  Житомир, Сергія Параджанова, 90 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Черкаси, Сурікова, 14 ,  В наявності  (5 шт)
  •  Біла Церква, Ярослава Мудрого, 65 ,  В наявності  (9 шт)
  •  Ніжин, Франка, 18 ,  В наявності  (5 шт)
  •  Лубни, Фабрична, 4Г ,  В наявності  (2 шт)
  •  Конотоп, Садова, 32A ,  В наявності  (7 шт)
  •  Харків, Льва Ландау, 151В ,  В наявності  (6 шт)
  •  Дніпро, пров. Універсальний, 7А ,  В наявності  (4 шт)
Виробник
S-POWER
Каталоговий номер
SP-10W-40-5L-CAN
Емкость
5 л
Тип
напівсинтетичне
Вязкость
10W-40
Классификация API
SG
CD
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Товар обміну та поверненню не підлягає.
Застосовність
Товарна група: