Опора ДВС задн VW T5-T6 2.0D-2.5D (03-21) VAG 7E0399151C
 склад
  •  Харків, Надії, 15А ,  В наявності  (1 шт)
  •  Запоріжжя, провулок Кам'яний, 8 ,  В наявності  (1 шт)
  •  Київ (Дарниця), Бориспільська, 9 ,  В наявності  (1 шт)
  •  Кривий Ріг, Вільної Ічкерії , 3А ,  В наявності  (1 шт)
  •  Харків, Льва Ландау, 151В ,  В наявності  (1 шт)