 склад
  •  Харків, Надії, 15А ,  В наявності  (3 шт)
  •  Дніпро, проспект Богдана Хмельницкого, 156А ,  В наявності  (2 шт)
  •  Запоріжжя, провулок Кам'яний, 8 ,  В наявності  (3 шт)
  •  Київ (Дарниця), Бориспільська, 9 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Київ (Оболонь), Марка Вовчка, 12/14 ,  В наявності  (1 шт)
  •  Кривий Ріг, Вільної Ічкерії , 3А ,  В наявності  (3 шт)
  •  Житомир, Сергія Параджанова, 90 ,  В наявності  (1 шт)
  •  Черкаси, Сурікова, 14 ,  В наявності  (1 шт)
  •  Дніпро, пров. Універсальний, 7А ,  В наявності  (1 шт)