Амортизатор підвіски газонаповнений передній Renault Logan,Sandero MANDO 'MSS017156
 склад
  •  Харків, Надії, 15А ,  В наявності  (6 шт)
  •  Дніпро, проспект Богдана Хмельницкого, 156А ,  В наявності  (2 шт)
  •  Київ (Дарниця), Бориспільська, 9 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Кривий Ріг, Вільної Ічкерії , 3А ,  В наявності  (1 шт)