 склад
  •  Харків, Надії, 15А ,  В наявності  (8 шт)
  •  Дніпро, проспект Богдана Хмельницкого, 156А ,  В наявності  (2 шт)
  •  Київ (Дарниця), Бориспільська, 9 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Харків, Льва Ландау, 151В ,  В наявності  (2 шт)