Резинка (стрічка) щітки склоочисника 700мм (до каркасних) (к-т 2шт) AirLine AWB-RE-700K
 склад
  •  Харків, Надії, 15А ,  В наявності  (>10 шт)
  •  Дніпро, проспект Богдана Хмельницкого, 156А ,  В наявності  (3 шт)
  •  Запоріжжя, провулок Кам'яний, 8 ,  В наявності  (>10 шт)
  •  Київ (Дарниця), Бориспільська, 9 ,  В наявності  (8 шт)
  •  Кривий Ріг, Вільної Ічкерії , 3А ,  В наявності  (3 шт)
  •  Кременчук, Салганна, 14Б ,  В наявності  (2 шт)
  •  Житомир, Сергія Параджанова, 90 ,  В наявності  (2 шт)
  •  Черкаси, Сурікова, 14 ,  В наявності  (1 шт)
  •  Біла Церква, Ярослава Мудрого, 65 ,  В наявності  (1 шт)
  •  Лубни, Фабрична, 4Г ,  В наявності  (2 шт)
  •  Конотоп, Садова, 32A ,  В наявності  (2 шт)
  •  Харків, Льва Ландау, 151В ,  В наявності  (4 шт)
  •  Дніпро, пров. Універсальний, 7А ,  В наявності  (3 шт)